czwartek, 18 Kwiecień 2019 / Opublikowano w Aktualności

Wesołego, rodzinnego świętowania i biesiadowania
życzą dzieci i pracownicy Przedszkola „Aleksandra”

czwartek, 18 Kwiecień 2019 / Opublikowano w Aktualności

W minionym tygodniu zrobiliśmy przepiękne stroiki Wielkanocne, wspólnie ozdabialiśmy pisanki i kolorowe Świąteczne kartki, które dzieci zabrały do swoich domów.

poniedziałek, 15 Kwiecień 2019 / Opublikowano w Aktualności

Pod takim tytułem odbyły się w naszym Przedszkolu warsztaty, które przybliżyły nam historię naszego miasta. Wspólnie oglądaliśmy fotografie przedstawiające Siedlce kiedyś i dziś,zrobiliśmy również przepiękne albumy.

poniedziałek, 15 Kwiecień 2019 / Opublikowano w Aktualności

Na to pytanie odpowiedzieliśmy wspólnie z naszymi Przedszkolakami. Była też krowa, która dawała „prawdziwe mleko”.

środa, 03 Kwiecień 2019 / Opublikowano w Aktualności

Nasze Przedszkole przyłączyło się do obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, wszyscy na znak solidarności z dziećmi dotkniętymi tą przypadłością, ubraliśmy się na niebiesko, wspólnie czytaliśmy opowiadania i wiersze, które przybliżyły nam tak ważny temat.

czwartek, 21 Marzec 2019 / Opublikowano w Aktualności

Pierwszy Dzień Wiosny obchodziliśmy bardzo uroczyście. Byliśmy na wspaniałym spacerze, na którym rozdawaliśmy napotkanym przechodniom własnoręcznie zrobione kwiatki. Śpiewaliśmy wesołe piosenki, było dużo śmiechu i zabawy. A na zakończenie puściliśmy wysoko, aż do nieba balony z listami do Pani Wiosny.

poniedziałek, 18 Marzec 2019 / Opublikowano w Aktualności
Niedawno w naszym przedszkolu mieliśmy przyjemność  gościć pana Aleksandra Rębacza, który poprowadził wspaniałe warsztaty pt. ” Fascynujący Świat Pszczół”.
Dzieci w wyjątkowy i niestandardowy sposób poznały tajemniczy świat tych małych owadów. Dodatkowo podczas spotkania każdy zrobił swoją świeczkę, spróbował pysznego miodu i pyłku kwiatowego.
Na zakończenie były gromkie brawa i dyplomy dla wszystkich.

poniedziałek, 18 Marzec 2019 / Opublikowano w Aktualności

W ostatnich dniach odpowiedzieliśmy na pytanie : ” Jaka jest ta marcowa pogoda?”

Bawiliśmy się w pogodowe domino i zrobiliśmy kalendarz pogody. I choć  na dworze deszczowo i pochmurno , my zrobiliśmy  słoneczny i wspaniały „Pokaz Mody Wiosennej”  Sprawdziliśmy również , gdzie się podział deszcz? Wszystkie dzieci z naszego przedszkola czekają na Wiosnę, zrobiliśmy na jej powitanie nasz kącik przyrodniczy.

czwartek, 14 Marzec 2019 / Opublikowano w Aktualności

Wspaniale się bawimy na zajęciach sportowych.

czwartek, 14 Marzec 2019 / Opublikowano w Aktualności