piątek, 01 Lipiec 2022 / Opublikowano w Aktualności

W dniu 25.06.2022r na terenie naszego przedszkola odbył się piknik rodzinny.

Jak co roku mogliśmy liczyć na wysoką frekwencję naszych rodziców. Zaczęliśmy konkursem Eko mody ,na czerwonym dywanie mogliśmy podziwiać cudowne kreacje z surowców wtórnych ,prezentowanych w rytm muzyki przez rodziców i ich dzieci.

wtorek, 28 Czerwiec 2022 / Opublikowano w Aktualności

Życzymy cudownych i zdrowych wakacji;))

Czekamy na Was w sierpniu;))

„Można leżeć na moście i patrzeć, jak przepływa pod nim woda. Albo biegać i brodzić w czerwonych botach po mokradłach. Albo zwinąć się w kłębek i przysłuchiwać się, jak deszcz pada na dach. Bardzo jest łatwo miło spędzać czas.”

piątek, 03 Czerwiec 2022 / Opublikowano w Aktualności

Dzieci miały zaszczyt spotkać i wysłuchać bajki czytanej przez pierwszą damę panią Agatę Dudę.

piątek, 27 Maj 2022 / Opublikowano w Aktualności

„Rodzice nie wychowują dzieci dla siebie, tylko dla świata i dla nich samych. Kiedy chcą być dobrymi rodzicami, starają się oprócz korzeni dawać dzieciom także skrzydła.” – Agnieszka Stein

środa, 11 Maj 2022 / Opublikowano w Aktualności

Spotkałam matkę Ziemię.
Słońce w dzień ja grzeje,
a w nocy Księżyc ją wita,
Lecz boi się jej dotykać.
Bo wszędzie sterty śmieci,
i nic nie robią dzieci, dorośli i starzy,
a każdy z nich marzy
o czystym morzu i plaży.
Więc składam ekologiczny meldunek.
Matka Ziemia wzywa na ratunek!

czwartek, 28 Kwiecień 2022 / Opublikowano w Aktualności

Serdecznie gratulujemy Wojtkowi i Adamowi (6l grupa Sowy) za bardzo dobre wyniki w ogólnopolskim konkursie językowym. Chłopcy osiągnęli kolejno 85% i 96%.Bardzo dziękuję pani Bożenie Wysokińskiej za znakomite przygotowanie dzieci 😉 oraz za umiejętność dzielenia się swoją wiedzą językową;)

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosenngo nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny,
a także wśród przyjaciół
oraz wesołego „Alleluja”
życzą Dyrekcja, Kadra pedagogiczna oraz pracownicy
Niepublicznego przedszkola Aleksandra

środa, 13 Kwiecień 2022 / Opublikowano w Aktualności

Nadchodząca wiosna i Święta Wielkanocne niosą nadzieję na lepsze jutro, radość i wiarę w drugiego człowieka, wzajemną życzliwość i zrozumienie. Czas przedświąteczny w naszym przedszkolu to czas radości, kolorów, przygotowywania ozdób, pisanek i poszerzania wiadomości na temat tradycji związanych z tymi świętami. W tym roku nasze myśli kierujemy też w stronę ciężko chorych dzieci z siedleckiego Hospicjum, z myślą o nich nauczyciele wraz z naszymi przedszkolakami przygotowali Kiermasz wielkanocny.

środa, 13 Kwiecień 2022 / Opublikowano w Aktualności

Z okazji Pierwszego dnia wiosny nauczyciele przygotowali dla naszych przedszkolaków mnóstwo atrakcji. Jedną z nich był humorystyczny spektakl teatralny pt: „Powrót bocianów”.
Jak zawsze przedstawienie wypadło fantastycznie. Postacie w które wcielili się nauczyciele były nie lada zaskoczeniem dla naszych dzieci. Każda grupa wybrała się również na pochód z Marzanną ulicami naszego miasta,oraz brała udział w wiosennych zabawach z bocianem na świeżym powietrzu.
Przedszkolaki starali się umilić dzień przechodniom poprzez wręczanie im małych prezentów, wykonanych własnorecznie.

piątek, 11 Luty 2022 / Opublikowano w Aktualności

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było i w tym roku,bal we wszystkich grupach wiekowych odbył się pod hasłem -Przygoda w Dżungli.
Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie i włożoną pracę podczas przygotowań kostiumów karnawałowych dla waszych dzieci;))

Po więcej zdjęć zapraszamy na naszą przedszkolną platformę LivKid;)