środa, 16 Grudzień 2020 / Opublikowano w Aktualności

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, życzymy Państwu
wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr.

Niech radość i pokój Świąt, towarzyszą Wam przez cały nowy 2021 Rok.

Dyrekcja, Nauczyciele oraz Pracownicy
Niepublicznego Przedszkola Aleksandra

środa, 16 Grudzień 2020 / Opublikowano w Aktualności

W dniu 09.12.2020r nasze przedszkole odwiedzili goście specjalni-święty Mikołaj wraz ze swoim pomocnikiem Elfem.

Spotkanie mikołajkowe poprowadziła grupa teatralna „TAK”.

Radość Przedszkolaków była ogromna, i choć niektórzy podeszli do Gości z początkową dozą nieśmiałości, to ostatecznie na wszystkich buziach zagościł szeroki uśmiech!

Więcej zdjęć oraz nagranie video z uroczystości mikołajkowej na przedszkolnej platformie Edu-fox.

środa, 25 Listopad 2020 / Opublikowano w Aktualności

W dniu 25 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.

W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja.

piątek, 20 Listopad 2020 / Opublikowano w Aktualności

Dziękujemy wszystkim naszym przedszkolakom, Rodzicom,Babciom i Dziadkom za piękne kompozycje z jesiennych darów. Jury konkursu było pod ogromnym wrażeniem pomysłów i zaangażowania uczestników. Podczas oceny prac jury brało pod uwagę;zaangażowanie i pracę własną dziecka, inwencje twórczą dziecka , pomysłowość i twórczość kompozycji.

wtorek, 17 Listopad 2020 / Opublikowano w Aktualności

W dniu 06.11.2020r w naszym przedszkolu odbyła się  Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka.

„Jestem sobie Przedszkolaczek
Jestem ważny dużo znaczę
Na bębenku marsza gram
Ram, tam, tam,, ram, tam, tam…..”

piątek, 13 Listopad 2020 / Opublikowano w Aktualności

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie. Wszystkie prace zachwyciły jury. Przepisy na pyszne dania na pewno zostaną wykorzystane podczas rodzinnych spotkań.

czwartek, 12 Listopad 2020 / Opublikowano w Aktualności

W dniu 12.11.2020r dzieci z grup 5l -Tygrysy, oraz 6l Żabki brały udział w kampanii „Dzieciaki mleczaki”.

Celem programu jest pokazanie dzieciom walorów zdrowotnych mleka, głównie poprzez zabawę, aktywność fizyczną oraz intelektualną.

Program jest realizowany przez Polską Izbę Mleka i sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka. Honorowym patronatem program objęli Minister Edukacji Narodowej i Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

wtorek, 27 Październik 2020 / Opublikowano w Aktualności

środa, 23 Wrzesień 2020 / Opublikowano w Aktualności

Odwiedziny funkcjonariuszy policji odbyły się na świeżym powietrzu w każdej grupie, pogadanki dotyczyły szeroko pojętego bezpieczeństwa. Jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, jak poruszać się po ulicy, żeby nie doszło do sytuacji niebezpiecznych dla dziecka, komu mogę powiedzieć jak się nazywam, a komu nie?….

wtorek, 22 Wrzesień 2020 / Opublikowano w Aktualności

W dniu 22.09.2020r wszystkie dzieci z naszego przedszkola obchodziły Pierwszy Dzień Jesieni. Przedszkolaki były zachwycone wizytą Pani Jesień, która do przedszkola przybyła z koszami pełnymi niespodzianek oraz listą zadań do wykonania związanych z tematyką jesienną.