wtorek, 27 Październik 2020 / Opublikowano w Aktualności

Dziękujemy wszystkim naszym przedszkolakom, Rodzicom,Babciom i Dziadkom za piękne kompozycje z jesiennych darów.

środa, 23 Wrzesień 2020 / Opublikowano w Aktualności

Odwiedziny funkcjonariuszy policji odbyły się na świeżym powietrzu w każdej grupie, pogadanki dotyczyły szeroko pojętego bezpieczeństwa. Jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, jak poruszać się po ulicy, żeby nie doszło do sytuacji niebezpiecznych dla dziecka, komu mogę powiedzieć jak się nazywam, a komu nie?….

wtorek, 22 Wrzesień 2020 / Opublikowano w Aktualności

W dniu 22.09.2020r wszystkie dzieci z naszego przedszkola obchodziły Pierwszy Dzień Jesieni. Przedszkolaki były zachwycone wizytą Pani Jesień, która do przedszkola przybyła z koszami pełnymi niespodzianek oraz listą zadań do wykonania związanych z tematyką jesienną.

środa, 12 Luty 2020 / Opublikowano w Aktualności

Bal przebierańców o tematyce Podwodny Świat, udał nam się doskonale . Nie zabrakło wśród gości ogromnych uśmiechniętych rekinów, piratów, kolorowych rybek oraz Małej Syrenki Arielki .

wtorek, 04 Luty 2020 / Opublikowano w Aktualności

Bardzo miło było nam spędzać Święto Dnia Babci i Dziadka w tak wspaniałym gronie ukochanych Babć i Dziadków

środa, 15 Styczeń 2020 / Opublikowano w Aktualności

Jasełka , przepiękny występ naszych przedszkolaków na dużej scenie Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach ,a po nim świąteczny koncert zespołu Orkiestra Dni Naszych . Wieczorem w przedszkolu Aleksandra próbowaliśmy potraw Wigilijnych przygotowanych przez kucharzy naszej kuchni 🙂

wtorek, 01 Październik 2019 / Opublikowano w Aktualności

Artykuł ze strony ABC przedszkola.

Nie wiesz, jakie korzyści daje przedszkole Twojemu dziecku i Tobie? Zastanawiasz się, czy warto zaprowadzić tam kilkuletniego malucha? Dzisiejszy artykuł rozwieje Twoje wątpliwości.

To my, rodzice, podejmujemy decyzję o wysłaniu dziecka do przedszkola lub opiekowania się nim samodzielnie w domu. To od naszych wyborów zależy, czy pociecha będzie się prawidłowo rozwijała, czy będzie potrafiła odnaleźć się w grupie rówieśników i czy nabędzie umiejętności dostosowywania się do warunków otoczenia. Chcemy, aby nasz skarb miał wiele koleżanek i kolegów, odnosił sukcesy i rozwijał swoje umiejętności. Pozwólmy mu na to. Przedszkole daje takie możliwości. Oferuje to, czego my, rodzice, czasem nie jesteśmy w stanie zaoferować dziecku. Czy warto wysłać dziecko do przedszkola? Oto 7 powodów, które Cię do tego przekonają.

środa, 07 Sierpień 2019 / Opublikowano w Aktualności

W naszym przedszkolu gościliśmy panią Wiolettę Byszewską  z firmy ” Fulleren”, która przybliżyła nam świat chemii i fizyki. Mogliśmy na własne oczy zobaczyć, że można banem wbić gwóźdź w deskę. Nasze przedszkolaki mroziły róże, które później rozbijały się na malutkie kawałeczki. Podczas pokazu było dużo dymu i „wybuchów”, a w   drugiej części widowiska na naszym placu zrobiliśmy „morze piany”, w której  wspaniale się bawiliśmy.

środa, 24 Lipiec 2019 / Opublikowano w Aktualności

Już prawie połowa wakacji za nami,więc postanowiliśmy wyruszyć do sali zabaw „Maluch”. Tam zabawa była wspaniała. Wspinając się po drabinkach, zjeżdżając krętymi zjeżdżalniami i „kąpiąc się” w basenie z piłeczkami wyszaleliśmy się do woli. Humory nam dopisały i zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.

środa, 24 Lipiec 2019 / Opublikowano w Aktualności

Wizyta w „Planetarium” była wspaniała, razem z naszymi przedszkolakami mogliśmy zobaczyć niebo w różnych szerokościach geograficznych ,oraz ruchy ciał niebieskich. ” Niebo Prusa ” to miejsce , w którym planety Układu Słonecznego są ” na wyciągnięcie ręki”. Dzięki uprzejmości pana Sławomira Miernickiego z Siedleckiego Towarzystwa Miłośników Astronomii nad naszymi głowami widzieliśmy trzynaście przepięknych gwiazdozbiorów.