TERAPIA PEDAGOGICZNA

ZAJĘCIA DODATKOWE

Dlaczego Język Angielski?

Znajomość języka angielskiego jest jedną z kluczowych umiejętności we współczesnym świecie. Możliwość nauki od najwcześniejszych lat życia umożliwia naturalną i swobodną komunikację. Dzieci, początkowo poprzez zabawę oraz poprzez stworzenie naturalnych dla nich sytuacji, nabywają swobody w komunikacji językowej. Nasze zajęcia prowadzone są różnymi metodami, głównie aktywizującymi min. powtarzanie, naśladowanie, ruch. Część zajęć prowadzona jest z wykorzystaniem materiałów multimedialnych, na których dzieci mają kontakt z językiem angielskim w codziennych sytuacjach, tj. zwroty, reagowanie językowe. Mam nadzieję, że poprzez swobodne obycie się z językiem rozbudzę w nich ciekawość i chęć dalszej nauki.

Dyrektor Przedszkola tel. 784 438 963