Aplikacja LiveKid

Oglądaj zdjęcia swojego dziecka zrobione w placówce - ciesz się pełnym bezpieczeństwem i prywatnością! to aplikacja dla żłobków i przedszkoli, dzięki której komunikacja rodzica z placówką nabiera zupełnie nowej jakości.

Dzięki niej bez problemu zgłosisz nieobecność dziecka, sprawdzisz jadłospisy, szybko skontaktujesz się z wychowawcą lub zobaczysz w galerii zdjęć, jak Twoje dziecko spędza dzień!

• Kontaktuj się z wychowawcami lub dyrektorem szybciej dzięki czatowi wbudowanemu w aplikację!
  • Otrzymuj konkretne rozliczenia, a następnie opłacaj je wygodnie przez aplikację.
  • Zgłaszaj nieobecność dziecka wygodnie w każdej sytuacji - wystarczy kilka kliknięć!
  • Oglądaj zdjęcia swojego dziecka zrobione w placówce - ciesz się pełnym bezpieczeństwem i prywatnością!