EDUFOX

Niepubliczne Przedszkole Aleksandra w Siedlcach

System EduFox jest dedykowanym oprogramowaniem dla przedszkoli i placówek edukacyjnych. Opieka nad Dziećmi jest bardzo newralgicznym tematem i dlatego w naszym przedszkolu tworzymy warunki, w których wszystkie strony biorące udział w edukacji Dziecka (Rodzic, Nauczyciel, Dyrektor) będą mieli możliwość sprawnej komunikacji i dostępu do informacji.

Aby komunikacja była prowadzona spójnie postanowiliśmy skorzystać z systemu do zarządzania przedszkolem. Platforma będzie łączyć ze sobą administrację (naliczanie płatności, zgłaszanie i sprawdzanie obecności), komunikację z Rodzicami, informacje o kadrze oraz możliwość dzielenia się zdjęciami z życia placówki, w której wizerunek Dzieci będzie zabezpieczony.

Dzięki aplikacji EduFox cała komunikacja i administracja będzie znajdowała się w jednym miejscu.

Rodzice, Nauczyciele i Dyrektor będą mieli:

 • możliwość wysyłania Wiadomości indywidualnej i grupowej
 • wszystkie planowane Wydarzenia będą w jednym miejscu
 • tablicę z postami – własny kanał społecznościowy
 • bezpieczeństwo wizerunku Dzieci w Internecie
 • płatności zintegrowane z listą obecności
 • informacje o kadrze

Jak zainstalować aplikację EduFox na telefonie?

EduFox jest obecnie dostępny w wersji Progressive Web App, na telefonach z oprogramowaniem Android, wykorzystującym przeglądarkę Chrome.

Instalacja EduFox

Aby zainstalować aplikację i mieć ją dostępną z ekranu głównego, wystarczy otworzyć stronę edufox.pl w przeglądarce i rozwinąć menu, znajdujące się w prawym górnym rogu. Następnie należy wybrać opcję „dodaj do ekranu głównego”, a powiadomienie o stworzeniu skrótu do aplikacji EduFox zostanie wyświetlone. Od tego momentu EduFox będzie zawsze pod ręką, dostępny z ekranu głównego telefonu, kiedy tylko będzie taka potrzeba. Bez konieczności wpisywana adresu strony w przeglądarce.

Jak zacząć korzystać z systemu?

Dyrektor tworząc grupy przedszkolne, wysyła zaproszenia do Rodziców. Od tego momentu zaczyna się aktywność Rodziców w aplikacji.

 1. Rodzice dostają w pierwszej kolejności drogą mailową powiadomienie o takim brzmieniu:
  „Witaj, Niepubliczne Przedszkole Aleksandra w Siedlcach zaprosiło Cię do aplikacji EduFox. Twój login:
  (adres mailowy Rodzica). Kliknij w poniższy link, aby aktywować konto.”
 2. Rodzice aktywują konto
  Teraz wystarczy wybrać > Aktywuj konto i automatycznie zostaniesz przekierowany na stronę EduFox, gdzie uzupełnisz dane takie jak Imię i Nazwisko oraz numery telefonów potrzebne Dyrektorowi i co najważniejsze wybierzesz hasło, które będzie chroniło twoje konto. Twój login to adres mailowy więc nie musisz go już nigdzie podawać. Wystarczy jeszcze potwierdzić zgody
  wymagane do korzystania z systemu i wybrać > Aktywuj konto.
 3. Rodzic potwierdza Dziecko
  Teraz wystarczy już tylko potwierdzić Dziecko o danych podanych na ekranie, a system automatycznie zaloguje Cię do widoku Rodzica.
Logo Aleksandra

Niepubliczne Przedszkole Aleksandra w Siedlcach
ul. Brzeska 65
08-110 Siedlce

Sekretariat tel. 784 436 284
email: sekretariat@przedszkolealeksandra.pl

Polityka Prywatności | Pliki Cookies

Copyright © Niepubliczne Przedszkole Aleksandra w Siedlcach

TOP