EDUFOX

System EduFox jest dedykowanym oprogramowaniem dla przedszkoli i placówek edukacyjnych. Opieka nad Dziećmi jest bardzo newralgicznym tematem i dlatego w naszym przedszkolu tworzymy warunki, w których wszystkie strony biorące udział w edukacji Dziecka (Rodzic, Nauczyciel, Dyrektor) będą mieli możliwość sprawnej komunikacji i dostępu do informacji.

Aby komunikacja była prowadzona spójnie postanowiliśmy skorzystać z systemu do zarządzania przedszkolem. Platforma będzie łączyć ze sobą administrację (naliczanie płatności, zgłaszanie i sprawdzanie obecności), komunikację z Rodzicami, informacje o kadrze oraz możliwość dzielenia się zdjęciami z życia placówki, w której wizerunek Dzieci będzie zabezpieczony.

Dzięki aplikacji EduFox cała komunikacja i administracja będzie znajdowała się w jednym miejscu.

Rodzice, Nauczyciele i Dyrektor będą mieli:

• możliwość wysyłania Wiadomości indywidualnej i grupowej
  • wszystkie planowane Wydarzenia będą w jednym miejscu
  • tablicę z postami – własny kanał społecznościowy
  • bezpieczeństwo wizerunku Dzieci w Internecie
  • płatności zintegrowane z listą obecności
  • informacje o kadrze

Jak zainstalować aplikację EduFox na telefonie?

EduFox jest obecnie dostępny w wersji Progressive Web App, na telefonach z oprogramowaniem Android, wykorzystującym przeglądarkę Chrome.

Instalacja EduFox

Aby zainstalować aplikację i mieć ją dostępną z ekranu głównego, wystarczy otworzyć stronę edufox.pl w przeglądarce i rozwinąć menu, znajdujące się w prawym górnym rogu. Następnie należy wybrać opcję „dodaj do ekranu głównego”, a powiadomienie o stworzeniu skrótu do aplikacji EduFox zostanie wyświetlone. Od tego momentu EduFox będzie zawsze pod ręką, dostępny z ekranu głównego telefonu, kiedy tylko będzie taka potrzeba. Bez konieczności wpisywana adresu strony w przeglądarce.

Jak zacząć korzystać z systemu?

Dyrektor tworząc grupy przedszkolne, wysyła zaproszenia do Rodziców. Od tego momentu zaczyna się aktywność Rodziców w aplikacji.

1. Rodzice dostają w pierwszej kolejności drogą mailową powiadomienie o takim brzmieniu:
    „Witaj, Niepubliczne Przedszkole Aleksandra w Siedlcach zaprosiło Cię do aplikacji EduFox. Twój login:
    (adres mailowy Rodzica). Kliknij w poniższy link, aby aktywować konto.”
  2. Rodzice aktywują konto
    Teraz wystarczy wybrać > Aktywuj konto i automatycznie zostaniesz przekierowany na stronę EduFox, gdzie uzupełnisz dane takie jak Imię i Nazwisko oraz numery telefonów potrzebne Dyrektorowi i co najważniejsze wybierzesz hasło, które będzie chroniło twoje konto. Twój login to adres mailowy więc nie musisz go już nigdzie podawać. Wystarczy jeszcze potwierdzić zgody
    wymagane do korzystania z systemu i wybrać > Aktywuj konto.
  3. Rodzic potwierdza Dziecko
    Teraz wystarczy już tylko potwierdzić Dziecko o danych podanych na ekranie, a system automatycznie zaloguje Cię do widoku Rodzica.

Dyrektor Przedszkola tel. 784 438 963